Kliniğimizde; Protetik Tedavi, Endodonti, Ortodonti, Periodontoloji, Pedodonti, İmplantoloji, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi dallarında hizmet vermekteyiz.

Topluma çağdaş bilimsel bilgi rehberliğinde hasta odaklı, erişilebilir nitelikte, kaliteli ve güvenilir, bilinçlendirici, önleyici, tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunmak.

 

İletişim

+90 (212) 259 20 98

+90 (531) 273 85 20

Harbiye, Sadun Apartmanı, Teşvikiye Cd. No:19 D:8, 34330 Şişli / İstanbul, Türkiye

info@bbcdental.com

All On 4 Tekniği

İmplant tedavisinde 10 yılı aşkın süredir uygulanan “All On 4” tekniğinde çenenin arka kısımlarına yaklaşık 30-35 derecelik açılarla yerleştirilen 2 implant ile ön kısmına yerleştirilen 2 implant işlemi söz konusudur. Implant yapılmasını güçleştiren alt çenedeki kemik erimelerinde ve üst çenedeki maksiller sinüslerle ilgili problemlerde uygulanan bu cerrahi teknikle hastalara sabit protez imkanı sunulur.

All On 4 tekniğinin avantajı, kemik ilavesi veya sinüs yükseltme ameliyatı gibi işlemlere ihtiyaç duyulmadan tek seferde sabit diş protezinin uygulanabilmesidir. Kişiye özel olarak planlanan bu uygulama, hareketli diş protezlerini istediği gibi kullanamayan hastalarda da konfor sağlamaktadır. Dental implantlara göre bakım ve temizliğinin daha kolay olması bu tekniğin tercih edilme nedenlerinden biridir.

Bizi Arayın