Kliniğimizde; Protetik Tedavi, Endodonti, Ortodonti, Periodontoloji, Pedodonti, İmplantoloji, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi dallarında hizmet vermekteyiz.

Topluma çağdaş bilimsel bilgi rehberliğinde hasta odaklı, erişilebilir nitelikte, kaliteli ve güvenilir, bilinçlendirici, önleyici, tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunmak.

 

İletişim

+90 (212) 259 20 98

+90 (531) 273 85 20

Harbiye, Sadun Apartmanı, Teşvikiye Cd. No:19 D:8, 34330 Şişli / İstanbul, Türkiye

info@bbcdental.com

Dişeti Estetiği

Genellikle dişetinde asimetrik bozukluk veya çekilme gibi durumlarla karşılaşıldığında uygulanan dişeti estetiği, diğer adıyla pembe estetik olarak bilinen, diş yapısı uygun pek çok hastada olumlu sonuçlar alınan bir işlemdir. Konuşma veya gülme sırasında diş etlerinin fazla biçimde ortaya çıkmasından rahatsız olan, standart pembe dişeti görünümü yerine koyu kırmızı veya lekeli bir görünüme sahip hastalar için önerilmektedir. Diş eti seviyelerindeki boyut farklılıklarında da uygulanan dişeti estetiği sonucu hasta hem sosyal yaşamında özgüven kazanır hem de dişlerindeki şekil diziliminin düzenlenmesini olanaklı hale getirir.

Dişeti Estetiğinde Hangi Yöntem Uygulanır?

Dişeti estetikleri için kişiye özel olarak oluşturulan tedavi planlamasında genellikle lazer yöntemi tercih edilmektedir.

Dişeti Estetiğinin Avantajları Nelerdir?

Dişeti rahatsızlıkları ileride diş kaybına veya diş yapısının bozulmasına neden olan problemlerdir. Bu nedenle tedavi sürecine erkenden başlanılması önerilir. Dişeti estetiğiyle birlikte;

Bizi Arayın Bizi Arayın