Kliniğimizde; Protetik Tedavi, Endodonti, Ortodonti, Periodontoloji, Pedodonti, İmplantoloji, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi dallarında hizmet vermekteyiz.

Topluma çağdaş bilimsel bilgi rehberliğinde hasta odaklı, erişilebilir nitelikte, kaliteli ve güvenilir, bilinçlendirici, önleyici, tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunmak.

 

İletişim

+90 (212) 259 20 98

+90 (531) 273 85 20

Harbiye, Sadun Apartmanı, Teşvikiye Cd. No:19 D:8, 34330 Şişli / İstanbul, Türkiye

info@bbcdental.com

DT BENDE DOĞAN

Diş Hekimi Bende Doğan Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra aynı yıl Kocaeli Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde göreve başladı.Daha sonra devlet atamasıyla Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne tayin oldu ve 1 yıl burada görev yaptı. Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ndeki görevinden istifa ettikten sonra Harbiye,İstanbul’da klinik kurdu.

Estetik Diş Hekimliği, İmplant üstü sabit ve hareketli protezler ve Diş Hekimliği’nde lazer uygulamalarıyla ilgili bir çok vaka çalışmaları ve olgu sunumlarını burada gerçekleştirdi. 2017 yılında Nişantaşı’nda kurduğu klinikte Estetik Diş Hekimliği çalışmaları başta olmak üzere, tüm branşlarda halen hizmet vermektedir. Aynı yıl Bbcdental Sağlık Danışmanlığı Şirketi’nde Hasta Hakları Sorumlusu  ve Mesul Müdür oldu. Nişantaşı’nda bulunan kliniğinde tedavi hizmetlerine devam etmekle birlikte danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Başlangıç ve ileri düzeyde implant cerrahisi, implant üstü sabit ve hareketli protezler, laminaveneer restorasyon hazırlıkları, digitalsmiledesign ve diş hekimliğinde botoks uygulamaları konularında çeşitli sertifikaları bulunmaktadır.

Bizi Arayın Bizi Arayın