Kliniğimizde; Protetik Tedavi, Endodonti, Ortodonti, Periodontoloji, Pedodonti, İmplantoloji, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi dallarında hizmet vermekteyiz.

Topluma çağdaş bilimsel bilgi rehberliğinde hasta odaklı, erişilebilir nitelikte, kaliteli ve güvenilir, bilinçlendirici, önleyici, tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunmak.

 

İletişim

+90 (212) 259 20 98

+90 (531) 273 85 20

Harbiye, Sadun Apartmanı, Teşvikiye Cd. No:19 D:8, 34330 Şişli / İstanbul, Türkiye

info@bbcdental.com

Estetik Diş Hekimliği

Diş problemleri sonucu kaybedilen estetik görünümün yeniden kazandırılması amacıyla hizmet veren estetik diş hekimliği, hastaların güzel bir gülüşe sahip olmasını hedefler. Diş renginde istenmeyen görünümler, dişetindeki kozmetik problemler, biçim bozuklukları gibi kişinin gülümseme konforuna gölge düşüren durumlar tedavi edilir. Dişetinin, dişin ve yüz yapısının birbiriyle uyum sağlaması öncelikli amaçtır.

 

Estetik Diş Hekimliği Hangi Alanlarda Uygulanır?

Estetik diş hekimliğinin pek çok uygulama alanı vardır. Bunlar;Hastanın ağız yapısı, ten rengi, dudak yapısı, diş rengi, dişlerinin dizilimi, diş eti formu gibi pek çok etmen estetik diş uygulamalarına başlanılmadan önce göz önüne alınır. Öncelikli amaç, hastaların gülüşüne “özgüven” katarak, doğallıklarıyla dikkat çeken bir görünüm oluşturabilmektedir.

Bizi Arayın Bizi Arayın