Kliniğimizde; Protetik Tedavi, Endodonti, Ortodonti, Periodontoloji, Pedodonti, İmplantoloji, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi dallarında hizmet vermekteyiz.

Topluma çağdaş bilimsel bilgi rehberliğinde hasta odaklı, erişilebilir nitelikte, kaliteli ve güvenilir, bilinçlendirici, önleyici, tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunmak.

 

İletişim

+90 (212) 259 20 98

+90 (531) 273 85 20

Harbiye, Sadun Apartmanı, Teşvikiye Cd. No:19 D:8, 34330 Şişli / İstanbul, Türkiye

info@bbcdental.com

Gülüş Tasarımı

Her birey, sağlıklı bir gülüşe sahip olmak ister. İletişimin öncelikli yolu olan karşılıklı konuşma, ağız içerisinde başlar ve samimiyeti göstermenin ilk adımı güzel bir gülüşten geçer. Estetik problemler nedeniyle sosyal yaşamında istediği gibi gülümseyemeyen kişiler konuşmaktan çekinen, özgüven eksikliği yaşayan bireylere dönüşürler. Bu durum zamanla farklı psikolojik problemleri de beraberinde getirir.

Gülüş tasarımı, diş, dişeti, dudak ve çene gibi yüz bölgesindeki yapıların birbiriyle uyumlu olmasını sağlamak ve hastalara doğal bir gülümseme kazandırmak için uygulanan işlemdir. Gülüş estetiği olarak da bilinen bu işlem kişiye özeldir. Yaş, yüz hattı, cinsiyet vb. kriterler dikkate alınarak başlanan uygulama öncesinde gülümsemeyi olumsuz yönde etkileyen pek çok unsur ortadan kaldırılır.

Gülüş Tasarımı Hangi Problemleri Ortadan Kaldırır?

Dijital Gülüş Tasarımı Nedir?

Günümüzün gelişmiş teknolojik imkanlarıyla birlikte öne çıkan dijital gülüş tasarımı hastaya dijital bir yazılım aracılığıyla tedavi sonrası gülüşünün nasıl değişeceğini görebilmeyi sunan bir uygulamadır. Kişiye özel olarak yapılan dijital gülüş tasarımı kapsamında hastanın gülüşünü önceden görebilmesi işlem sonrası hayal kırıklığı riskini ortadan kaldırır. Tamamen hasta odaklı estetik bir diş uygulamasıdır.

İşlem Süresi Ne Kadar Sürer?

Hastanın beklentisine ve ihtiyaçlarına göre değişen tedavi süreci ortalama 3 seans ile 1-2 hafta arasında tamamlanır.

Kişiye Özel Gülüş Çeşitleri Var mıdır?

Gelişen teknolojik donanım altyapılarının sunduğu olanaklar estetik diş hekimliğinde de farklı yenilikleri beraberinde getirmiştir. Günümüzde en çok tercih edilen kişiye özel gülüş çeşitleri, dijital yazılımlarla hastalara sunulabilmektedir.

Bu gülüş çeşitlerinden bazıları şunlardır;

Bizi Arayın Bizi Arayın