Kliniğimizde; Protetik Tedavi, Endodonti, Ortodonti, Periodontoloji, Pedodonti, İmplantoloji, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi dallarında hizmet vermekteyiz.

Topluma çağdaş bilimsel bilgi rehberliğinde hasta odaklı, erişilebilir nitelikte, kaliteli ve güvenilir, bilinçlendirici, önleyici, tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunmak.

 

İletişim

+90 (212) 259 20 98

+90 (531) 273 85 20

Harbiye, Sadun Apartmanı, Teşvikiye Cd. No:19 D:8, 34330 Şişli / İstanbul, Türkiye

info@bbcdental.com

Lazer Tedavisi

Son yıllarda gelişen teknolojik donanım, diş hastalıklarında yeni nesil bir tedavi anlayışını ortaya çıkarmıştır. Lazerle diş tedavileri olarak bilinen bu yaklaşım, dişle herhangi bir temas olmaksızın ağrısız ve konforlu bir biçimde işlemlerin tamamlanmasını sağlamaktadır. Diş hekimine gitmekten korkan pek çok hasta için inovatif bir tedavi biçimi olan lazerle tedavi ile derinleşen diş çürüklerine dahi ulaşılabilmektedir. Lazerin kullanıldığı sırada ilgili bölgelerin sterilizasyonunu da sağlaması nedeniyle çürük ve enfeksiyon oluşum riski azalmaktadır.

Yalnızca diş çürüklerinde değil, ağız, diş ve çene cerrahi alanında da lazerle kök kanal tedavisi, dolgu, diş-kemik şekillendirme, diş hassasiyetinin giderilmesi, aft ve uçuk tedavileri gibi işlemler de yapılabilmektedir. Lazerle diş tedavilerinin en önemli artılarından biri de herhangi bir travma olmaması nedeniyle morluk ve şişlik oluşumunun oluşmamasıdır. Tek bir seansta pek çok işlemin kombine biçimde yapılabilmesi hasta konforu açısından da büyük bir avantajdır.

Bizi Arayın Bizi Arayın