Kliniğimizde; Protetik Tedavi, Endodonti, Ortodonti, Periodontoloji, Pedodonti, İmplantoloji, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi dallarında hizmet vermekteyiz.

Topluma çağdaş bilimsel bilgi rehberliğinde hasta odaklı, erişilebilir nitelikte, kaliteli ve güvenilir, bilinçlendirici, önleyici, tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunmak.

 

İletişim

+90 (212) 259 20 98

+90 (531) 273 85 20

Harbiye, Sadun Apartmanı, Teşvikiye Cd. No:19 D:8, 34330 Şişli / İstanbul, Türkiye

info@bbcdental.com

UZM.DT. FIRAT GÖK

2014 yılında diş hekimi olarak mezun olduğum bu serüvenimde daha üst seviyelere çıkmak ve en çok ilgi duyduğum diş hekimliği alanında çalışmak için uzmanlaşmaya karar verdim.
Bir yıllık yoğun çalışmanın ardından Diş Hekimliği Uzmanlık Giriş Sınavında Türkiye 53. oldum. 2015 yılında Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda ihtisas sürecime başladım.

2020 yılında “Bütün Maksiller Dişlerde DistalizasyonPaterninin 3 Farklı Distalizasyon Mekaniğinin Kuvvet Uygulama Noktalarına Göre Sonlu Elemanlar Analizi ile İncelenmesi” tez çalışması ile 200’e yakın hastayı tedavi ederek uzmanlık eğitimimi tamamladım.

Birçok özel klinikte çalışarak tecrübemi arttırmanın yanı sıra aylarca süren hazırlıkların ardından İzmit-Yahyakaptan’da kendi özel kliniğimi kurarak hastalarıma diş hekimliği ve ortodonti alanında hizmet vermeye başladım.

Bizi Arayın Bizi Arayın